Biuro prasowe

Informacje prasowe

Informacji prasowych w imieniu Ośrodka "Pamięć i Przyszłość" udziela rzecznik prasowy Juliusz Woźny (telefon: 071 334 90 58, telefon komórkowy: 663 901 774, jwozny@pamieciprzyszlosc.pl)

Zachęcamy do bezpłatnego wykorzystywania umieszczonych materiałów, po uprzedniej akceptacji z naszej strony na ich wykorzystanie.

Oprócz pełnej gamy logotypów Ośrodka "Pamięć i Przyszłość" oraz realizowanych projektów, w biurze prasowym znajdą Państwo bogate archiwum zdjęć fotograficznych stanowiące doskonałą ilustrację naszych działań.

Wszystkie materiały przygotowane są w najwyższej jakości, co czyni je idealne do publikowania w mediach rożnego typu.

Logotypy

Poniżej zamieszczone są logotypy Ośrodka oraz programów prowadzonych przez Ośrodek. Przy umiejscawianiu logotypów prosimy zapoznać się z Księgą znaków.

Materiały promocyjne

Prośbę o materiały promocyjne prosimy kierować na adres:

biuro@pamieciprzyszlosc.pl

wraz z podaniem motywacji, gdzie materiały byłyby wykorzystywane oraz jakich materiałów oczekuje się.

Zdjęcia do wykorzystania

Prośbę o zgodę na wykorzystanie zdjęć prosimy kierować do: Andrzeja Jerie, ajerie@pamieciprzyszlosc.pl z podaniem motywacji, linku do zdjęcia oraz ewentualnych wymaganiach technicznych.

Zdjęcia wykorzystywać można wyłącznie w kontekście opisu imprez, działalności, programów, projektów Ośrodka. Opublikowanie samego zdjęcia bez jakiegokolwiek opisu (w artykule, w nagłówku, podpisie zdjęcia) jest równoważne ze złamaniem prawa do bezpłatnego wykorzystywania zdjęcia.

Dodatkowo przy każdorazowym wykorzystaniu zdjęć należy podać źródło i autora w postaci: Ośrodek "Pamięć i Przyszłość"/fot. autor.